Eseménynaptár
29
március
19:00
március 29 - 19:00
Feljegyzések az egérlyukból
Mányoki Ádám Művelődési Ház
Szokolya, Fő utca 16.
04
április
19:00
április 04 - 19:00
Romance – Kodály Zoltán műveire
Barátság Kulturális Központ, színházterem
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
06
április
18:00
április 06 - 18:00
A fekete kakas
Bartók Béla Művelődési Ház és Könyvtár
2194 Tura, Bartók Béla tér 3.
10
április
18:00
április 10 - 18:00
Csongor és Tünde
Újlengyeli Művelődési Ház
2724 Újlengyel, Kossuth L. u. 69.
13
április
18:00
április 13 - 18:00
Szájon lőtt tigris (Rejtő est)
Dózsa György Művelődési Ház és Könyvtár
2191 Bag, Petőfi tér 1/a
15
április
18:30
április 15 - 18:30
Feljegyzések az egérlyukból
Perbáli Közösségi Ház
2074 Perbál, Fő u. 24.
22
április
15:30
április 22 - 15:30
Tóték
Kossuth Művelődési Központ - Színházterem
2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a
26
április
19:00
április 26 - 19:00
Játszd újra, Sam!
Nagykőrösi Arany János Kulturális Központ
2750 Nagykőrös, Szabadság tér 7.
27
április
18:00
április 27 - 18:00
Szájon lőtt tigris (Rejtő est)
Szigetmonostor Faluház
2015 Szigetmonostor, Árpád utca 15.
30
április
19:00
április 30 - 19:00
Emigránsok
Juhász Ferenc Művelődési Központ
2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 1.
03
május
19:00
május 03 - 19:00
A Don Quijote-szindróma
Kossuth Lajos Közösségi Ház
2096 Üröm, Iskola u. 4.
19
május
15:30
május 19 - 15:30
Az okos lány
Zsámbéki Zsöllyekert
2072 Zsámbék, Zártkert 3413/1
19
május
18:00
május 19 - 18:00
Krisztus urunk meg az obsitos
Zsámbéki Zsöllyekert
2072 Zsámbék, Zártkert 3413/1
10
november
19:00
november 10 - 19:00
Fehérlaposok
Heinrich Antal Ház és Könyvtár
2461 Tárnok, Fő utca 43.
14
november
19:00
november 14 - 19:00
„Átlátszó víz legyen – Cseh Tamás emlékest” (elhalasztva)
Verőcei Művelődési Ház
2621 Verőce, Árpád út 20.
23
november
19:00
november 23 - 19:00
Szerelem (elhalasztva)
Gödöllő - MUZA
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
05
december
18:00
december 05 - 18:00
Szájon lőtt tigris (elhalasztva)
Kartal Nagyközségi Művelődési Ház
2173 Kartal, Baross u. 117.
16
december
19:00
december 16 - 19:00
Déryné ifjasszony (elhalasztva)
Művészetek Háza Gödöllő
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
17
december
19:00
december 17 - 19:00
Tudod, hogy nincs bocsánat (elhalasztva)
Kossuth Művelődési Központ - Kamaraterem
2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a
22
január
17:00
január 22 - 17:00
Tudod, hogy nincs bocsánat
Heinrich Antal Ház és Könyvtár
2461 Tárnok, Fő utca 43.
23
február
19:00
február 23 - 19:00
A medve nem játék
Heinrich Antal Ház és Könyvtár
2461 Tárnok, Fő utca 43.
29
április
19:00
április 29 - 19:00
Szerelem
Gödöllő - MUZA
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
19
június
18:00
június 19 - 18:00
„Végy karjaidra idő…”
Perőcsény Község Önkormányzata
2637 Perőcsény, Diófa utca 13.
20
június
15:00
június 20 - 15:00
„Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest
Kóspallag Község Önkormányzata
2625 Kóspallag, Deák Ferenc utca 1.
27
június
19:00
június 27 - 19:00
Azért a kis bolondságért
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd, Szent István u. 3.
02
július
20:00
július 02 - 20:00
„Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest
Verőcei Művelődési Ház
2621 Verőce, Árpád út 20.
04
július
11:00
július 04 - 11:00
A székely menyecske meg az ördög
Zichy-kastély, Zsámbék
2072 Zsámbék, Zichy tér 3.
04
július
20:00
július 04 - 20:00
Azért a kis bolondságért
Zichy-kastély, Zsámbék
2072 Zsámbék, Zichy tér 3.
20
július
20:30
július 20 - 20:30
Tóték
Nyári Színház - Hangjegy Művészeti Fesztivál - MATE - díszudvar
2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.
22
július
20:30
július 22 - 20:30
Tudod, hogy nincs bocsánat
Nyári Színház - Hangjegy Művészeti Fesztivál - MATE - díszudvar
2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.
26
július
11:00
július 26 - 11:00
A kolozsvári bíró
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd Szent István u.3.
26
július
18:00
július 26 - 18:00
Segítség, megnősültem!
Dányi Művelődési Központ
2118 Dány, Pesti út 5.
26
július
19:00
július 26 - 19:00
A Zördög
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd, Szent István u. 3.
08
augusztus
19:00
augusztus 08 - 19:00
A fekete kakas
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd, Szent István u. 3.
24
augusztus
19:00
augusztus 24 - 19:00
Kék róka
Gárdonyi Géza Rendezvényközpont
2163 Vácrátót, Szabadság út 28.
25
augusztus
20:00
augusztus 25 - 20:00
Tudod, hogy nincs bocsánat
Kossuth Művelődési Központ „A” udvar
2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a.
05
szeptember
18:00
szeptember 05 - 18:00
Szájon lőtt tigris (Rejtő est)
Kartal Nagyközségi Művelődési Ház
2173 Kartal, Baross u. 117.
11
szeptember
18:00
szeptember 11 - 18:00
A vigéc
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
27
szeptember
19:00
szeptember 27 - 19:00
Szerelem
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
07
október
19:00
október 07 - 19:00
A falu rossza
Barátság Kúlt. Kp.
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
08
október
18:00
október 08 - 18:00
A Sátán fattya
Verőcei Művelődési Ház
2621 Verőce, Árpád út 20.
17
október
18:00
október 17 - 18:00
A nagyidai cigányok
Kartal Nagyközségi Művelődési Ház
2173 Kartal, Baross u. 117.
18
október
19:00
október 18 - 19:00
Nehéz
Heinrich Antal Ház és Könyvtár
2461 Tárnok, Fő utca 43.
19
október
16:00
október 19 - 16:00
Hazaszállnak a füstkarikák
Ambózia Rendezvényház
2181 Iklad, Gyári út 2.
21
október
19:00
október 21 - 19:00
Déryné Ifjasszony
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
02
november
19:00
november 02 - 19:00
Szerelem
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
04
november
18:00
november 04 - 18:00
Hazaszállnak a füstkarikák
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
08
november
19:00
november 08 - 19:00
Kék róka
Barátság Kulturális Központ
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
13
november
19:00
november 13 - 19:00
Tóték
Petőfi Művelődési Központ és Könyvtár
2340 Kiskunlacháza, Kinizsi út 1.
21
november
15:00
november 21 - 15:00
János vitéz
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd Szent István u.3.
22
november
18:00
november 22 - 18:00
Magda, a Szabó
Városi Könyvtár és Közösségi Ház
2310 Szigetszentmiklós, Tököli u. 19.
27
november
18:00
november 27 - 18:00
„Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest
Kartal Nagyközségi Művelődési Ház
2173 Kartal, Baross u. 117.
14
december
19:00
december 14 - 19:00
Zenta 1697
Barátság Kulturális Központ
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
09
január
16:00
január 09 - 16:00
Magda, a Szabó
Kartal Nagyközségi Művelődési Ház
2173 Kartal, Baross u. 117.
20
január
18:00
január 20 - 18:00
A medve nem játék (elhalasztva)
Dányi Művelődési Központ
2118 Dány, Pesti út 5.
22
január
16:00
január 22 - 16:00
„Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest
Szabó Magda Művelődési Ház és Könyvtár
2144 Kerepes, Templom u. 3.
24
január
19:00
január 24 - 19:00
Feketeszárú cseresznye (elhalasztva)
Barátság Kulturális Központ
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
28
január
18:00
január 28 - 18:00
Psyché és Nárcisz
Laffert Kúria
2330 Dunaharaszti, Fő út 172.
30
január
16:00
január 30 - 16:00
Magda, a Szabó
Konferencia terem
2629 Márianosztra, Petőfi Sándor utca 2.
05
február
19:00
február 05 - 19:00
Segítség, megnősültem! (elhalasztva)
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
11
február
11:00
február 11 - 11:00
A halhatatlanság országa
Kós Károly Művelődési Központ és Könyvtár
2251 - Tápiószecső, Kátai út 93.
11
február
13:00
február 11 - 13:00
A halhatatlanság országa
Kós Károly Művelődési Központ és Könyvtár
2251 - Tápiószecső, Kátai út 93.
11
február
17:00
február 11 - 17:00
Azért a kis bolondságért
Kós Károly Művelődési Központ és Könyvtár
2251 - Tápiószecső, Kátai út 93.
21
február
17:00
február 21 - 17:00
Magda, a Szabó (elhalasztva)
Verőcei Művelődési Ház
2621 Verőce, Árpád út 20.
24
február
19:00
február 24 - 19:00
Segítség, megnősültem!
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd, Szent István u. 3.
28
február
17:00
február 28 - 17:00
Magda, a Szabó
Verőcei Művelődési Ház
2621 Verőce, Árpád út 20.
04
március
18:00
március 04 - 18:00
Segítség, megnősültem!
Szobi József Attila Művelődési Ház
2628 Szob, Árpád u. 17.
05
március
19:00
március 05 - 19:00
Hazaszállnak a füstkarikák
Szabadidőközpont
2235 Mende, Szent István Park 1.
12
március
19:00
március 12 - 19:00
Segítség, megnősültem!
Kossuth Művelődési Központ
2370 Dabas, Szent István út 58.
13
március
18:00
március 13 - 18:00
A cigány
Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd Szent István u.3.
14
március
18:00
március 14 - 18:00
Puszták népe
Kossuth Művelődési Központ - Színházterem
2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a
19
március
19:00
március 19 - 19:00
Játék a kastélyban
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
19
március
19:00
március 19 - 19:00
Pillantás a hídról
Barátság Kulturális Központ
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
20
március
19:00
március 20 - 19:00
Pillantás a hídról
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
21
március
14:00
március 21 - 14:00
Szimpla vágyak
Barátság Kulturális Központ
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
21
március
19:00
március 21 - 19:00
Kulcskeresők
Szobi József Attila Művelődési Ház
2628 Szob, Árpád u. 17.
28
március
19:00
március 28 - 19:00
Feketeszárú cseresznye
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
31
március
18:00
március 31 - 18:00
A medve nem játék
Dányi Művelődési Központ
2118 Dány, Pesti út 5.
02
április
16:00
április 02 - 16:00
Miska – álomjáték-etűdök Schéner Mester motívumaira
Mányoki Ádám Művelődési Ház
2624 Szokolya, Fő u. 16.
04
április
19:00
április 04 - 19:00
Szálkák
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
10
április
14:00
április 10 - 14:00
Vitéz László és az elátkozott malom
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
10
április
19:00
április 10 - 19:00
Az özvegy Karnyóné s két szeleburdiak
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
24
április
19:00
április 24 - 19:00
A föltámadás szomorúsága
Kossuth Művelődési Központ
2370 Dabas, Szent István út 58.
26
április
14:30
április 26 - 14:30
Szent Péter esernyője
Kossuth Művelődési Központ - Színházterem
2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a
27
április
19:00
április 27 - 19:00
Feketeszárú cseresznye
Barátság Kulturális Központ
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
27
április
19:00
április 27 - 19:00
Szent Péter esernyője
Dunakeszi Teátrum (VOKE)
2120 Dunakeszi, Állomás sétány 17.
28
április
19:00
április 28 - 19:00
Tóték
Dunakeszi Teátrum (VOKE)
2120 Dunakeszi, Állomás sétány 17.
28
április
19:30
április 28 - 19:30
Szimpla vágyak
Kós Károly Művelődési Központ és Könyvtár
2251 Tápiószecső, Kátai út 93.
30
április
18:00
április 30 - 18:00
Kék róka (elhalasztva)
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
15
május
19:00
május 15 - 19:00
János vitéz
Kós Károly Művelődési Központ és könyvtár
2251 Tápiószecső, Kátai út 93.
12
június
18:00
június 12 - 18:00
A falu rossza
Kós Károly Művelődési Központ és Könyvtár
2251 Tápiószecső, Kátai út 93.
20
június
19:00
június 20 - 19:00
Egyfelvonásos komédiák
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd, Szent István u. 3.
24
június
16:00
június 24 - 16:00
Vitéz László és az elátkozott malom
Laffert Kúria
2330 Dunaharaszti, Fő út 172.
24
június
20:00
június 24 - 20:00
Az özvegy Karnyóné s a két szeleburdiak
Laffert Kúria
2330 Dunaharaszti, Fő út 172.
28
június
20:30
június 28 - 20:30
Kék róka
Hangjegy Művészeti Fesztivál, MATE-díszudvar
2100 Gödöllő, Páter K. u. 1.
03
augusztus
18:00
augusztus 03 - 18:00
Két összeillő ember
Petőfi Sándor Közösségi Színtér és Könyvtár
2321 Szigetbecse, Makádi út 43.
29
augusztus
18:00
augusztus 29 - 18:00
Fekete zongora
Verőcei Művelődési Ház
2621 Verőce Árpád út.20
02
szeptember
19:00
szeptember 02 - 19:00
A helység kalapácsa
Arany János Közérdekű Muzeális Gyűjtemény
Nagykőrös, Ceglédi út 19.
18
szeptember
11:00
szeptember 18 - 11:00
A csillagszemű juhász
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
18
szeptember
18:00
szeptember 18 - 18:00
A helység kalapácsa
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
20
szeptember
19:00
szeptember 20 - 19:00
Frankie – A király és kárhozott
Klebelsberg Kastély rózsakertje
1028 Budapest, Templom u. 12.
25
szeptember
17:00
szeptember 25 - 17:00
Az igazat mondd, ne csak a valódit!
Művelődési Ház, Dunabogdány
2023 Dunabogdány, Kossuth Lajos út 93.
26
szeptember
18:00
szeptember 26 - 18:00
Az igazat mondd, ne csak a valódit!
Déryné Művelődési Központ és Könyvtár "A" épület
2747 Törtel Dózsa György út 19.
05
október
19:00
október 05 - 19:00
Csongor és Tünde
Csernai Pál Közösségi Központ
2721 Pilis, Gubányi Károly u. 2-4.
06
október
19:00
október 06 - 19:00
Szerelem, Óh!
Dányi Művelődési Központ
2118 Dány, Pesti út 5.
09
október
16:00
október 09 - 16:00
A nagyidai cigányok
KertiPartiTúra
Ceglédbercel, Mély utca 1. árnyas, madárfüttyös kertje
09
október
18:00
október 09 - 18:00
Csongor és Tünde
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
09
október
19:00
október 09 - 19:00
A helység kalapácsa
Úri Művelődési Ház
2244 Úri, Rákóczi út 31-33.
12
október
19:00
október 12 - 19:00
Bakaruhában
Barátság Kulturális Központ - színházterem
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
13
október
18:00
október 13 - 18:00
Segítség, megnősültem!
Déryné Művelődési Központ és Könyvtár
2747 Törtel, Dózsa György út 19.
14
október
10:00
október 14 - 10:00
Csongor és Tünde
Vörösmarty Művelődési Ház
2151 Fót, Vörösmarty tér 3.
14
október
14:00
október 14 - 14:00
Holdbeli csónakos
Barátság Kulturális Központ - színházterem
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
16
október
18:00
október 16 - 18:00
A nagyidai cigányok
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház
2626 Nagymaros, Fő tér 10.
16
október
18:00
október 16 - 18:00
Segítség, megnősültem!
Művelődési ház
2164 Váchartyán, Fő u. 45.
21
október
18:00
október 21 - 18:00
Szelíden és szilárdan
Piarista Kilátó Központ
2600 Vác, Géza Király tér 10.
21
október
19:00
október 21 - 19:00
Hármasoltár
Művelődési Ház, Páty
Páty, Kossuth u. 77.
22
október
19:00
október 22 - 19:00
Kék róka
Erdőkertesi Faluház és Könyvtár
2113 Erdőkertes, Fő út 112.
22
október
19:00
október 22 - 19:00
Anjou A Liliom útvesztői
Községi Művelődési Ház Tóalmás
2252 Tóalmás, Rákóczi Ferenc u. 4.
04
november
19:00
november 04 - 19:00
A fekete kakas
Művelődési Ház, Páty
Páty, Kossuth u. 77.
04
november
19:00
november 04 - 19:00
Balkáni gerle – ELMARAD
Erdőkertes Faluház és Könyvtár
2113 Erdőkertes, Fő út 112.
08
november
15:30
november 08 - 15:30
Jónás könyve
Kossuth Művelődési Központ
2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a
11
november
19:00
november 11 - 19:00
„Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest
Csigaház
2143 Kistarcsa, Kossuth L. u. 1.
12
november
18:00
november 12 - 18:00
Azért a kis bolondságért… – magyar népi pajzánságok
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház
2626 Nagymaros, Fő tér 10.
12
november
18:00
november 12 - 18:00
Tudod, hogy nincs bocsánat
Szobi József Attila Művelődési Ház
2628 Szob, Árpád u. 17.
16
november
18:00
november 16 - 18:00
Tudod, hogy nincs bocsánat
Ráday Gedeon Művelődési Ház
2181 Iklad, Ráday tér 2.
18
november
19:30
november 18 - 19:30
Magda, a Szabó
Szabó Magda Művelődési Ház és Könyvtár
2144 Kerepes, Templom u. 3.
20
november
17:00
november 20 - 17:00
Játék a kastélyban
Petőfi Sándor Közösségi Színtér és Könyvtár
2321 Szigetbecse, Makádi út 43.
24
november
19:00
november 24 - 19:00
Segítség, megnősültem!
Lami István Művelődési Otthon
2682 Püspökhatvan Szabadság utca 76
27
november
19:00
november 27 - 19:00
Káin és Ábel (ELMARAD)
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
28
november
19:00
november 28 - 19:00
Az Ördög
VOKE - József Attila Művelődési Központ
2117 Dunakeszi, Állomás sétány 17.
30
november
19:00
november 30 - 19:00
Déryné ifjasszony – FILM
Gárdonyi Géza Rendezvényközpont
2163 Vácrátót Szabadság út 28.
11
december
17:00
december 11 - 17:00
Két összeillő ember
Községi Művelődési Ház Tóalmás
2252 Tóalmás, Rákóczi Ferenc u. 4.
30
december
18:00
december 30 - 18:00
Balkáni gerle
Mende Szabadidőközpont
2235 Mende, Szent István Park 1.
13
január
19:00
január 13 - 19:00
Az igazat mondd, ne csak a valódit!
Művelődési Ház
2071 Páty, Kossuth u. 77.
17
január
11:00
január 17 - 11:00
A szőlőszem
Vörösmarty Művelődési Ház
2151 Fót, Vörösmarty tér 3.
18
január
18:00
január 18 - 18:00
A Don Quijote-szindróma
Laffert Kúria
2330 Dunaharaszti, Fő út 172.
19
január
19:00
január 19 - 19:00
Tóték
Aszódi Evangélikus Gimnázium
2170 Aszód, Régész utca 34.
22
január
17:45
január 22 - 17:45
Rózsa story (elhalasztva)
Bálint Ágnes Kulturális Központ
2220 Vecsés, Telepi út 43.
22
január
18:00
január 22 - 18:00
Játék a kastélyban
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd, Szent István u. 3.
03
február
11:00
február 03 - 11:00
A helység kalapácsa
Községi Művelődési Ház Tóalmás
2252 Tóalmás, Rákóczi Ferenc u. 4.
09
február
18:00
február 09 - 18:00
Hazaszállnak a füstkarikák
Lami István Művelődési Otthon Püspökhatvan
2682 Püspökhatvan, Szabadság utca 76.
11
február
19:00
február 11 - 19:00
Balkáni gerle
Hankó István Művészeti Központ
2230 Gyömrő, Fő tér 1/b.
12
február
11:00
február 12 - 11:00
A halhatatlanság országa
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
12
február
18:00
február 12 - 18:00
Azért a kis bolondságért
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
13
február
18:00
február 13 - 18:00
Alaine – Ideje a meghalásnak
Verőcei Művelődési Ház
2621 Verőce, Árpád út 20.
20
február
18:00
február 20 - 18:00
Segítség, megnősültem!
Ráday Gedeon Közösségi Színtér
2181 Iklad, Ráday tér 2.
24
február
18:00
február 24 - 18:00
János vitéz
Petőfi Művelődési Központ és Könyvtár
Kiskunlacháza, Kinizsi u. 1.
24
február
19:00
február 24 - 19:00
Alaine – Ideje a meghalásnak
Lóvasút Kulturális és Rendezvényközpont
1121 Budapest, Zugligeti út 64.
27
február
15:30
február 27 - 15:30
Magyar hősök
Kossuth Művelődési Központ - Színházterem
2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a
28
február
18:00
február 28 - 18:00
Magyar hősök
Nagykőrösi Arany János Kulturális Központ díszterem
Nagykőrös, Szabadság tér 7.
04
március
11:00
március 04 - 11:00
Vitéz László és az elátkozott malom
Kartal Nagyközségi Művelődési Ház és Könyvtár
2173 Kartal, Baross u. 117.
04
március
16:00
március 04 - 16:00
Az özvegy Karnyóné
Kartal Nagyközségi Művelődési Ház és Könyvtár
2173 Kartal, Baross u. 117.
05
március
17:15
március 05 - 17:15
Rózsa story (elhalasztva)
Bálint Ágnes Kulturális Központ
2220 Vecsés, Telepi út 43.
05
március
17:50
március 05 - 17:50
Tudod, hogy nincs bocsánat
Bálint Ágnes Kulturális Központ
2220 Vecsés, Telepi út 43.
10
március
18:00
március 10 - 18:00
Vannak vidékek (Kányádi Sándor est)
Zrumeczky Dezső Művelődési Ház
2365 Inárcs, Bajcsy-Zsilinszky út 94.
11
március
18:00
március 11 - 18:00
Pustol a hó
Kossuth Művelődési Központ
2370 Dabas, Szent István út 58.
12
március
18:00
március 12 - 18:00
Az igazat mondd, ne csak a valódit!
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
14
március
19:00
március 14 - 19:00
A halhatatlanság országa
Erdőkertesi Faluház és Könyvtár
Erdőkertes, Fő út 112.
16
március
13:00
március 16 - 13:00
János vitéz
Csernai Pál Művelődési Ház
2721 Pilis, Gubányi Károly u. 2-4.
17
március
19:00
március 17 - 19:00
A nagyidai cigányok
Művészetek Háza Gödöllő, F62-es Rendezvény- és kiállítóterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
18
március
19:00
március 18 - 19:00
Szemet szemért
Bálint Ágnes Kulturális Központ
2220 Vecsés, Telepi út 43.
19
március
18:00
március 19 - 18:00
Az igazat mondd, ne csak a valódit!
Székely Bertalan Művelődési Ház és Könyvtár
2111 Szada, Dózsa György út 63.
23
március
10:30
március 23 - 10:30
Vitéz László és az elátkozott malom
Kossuth Művelődési Központ
2370 Dabas, Szent István út 58.
23
március
14:30
március 23 - 14:30
Az özvegy Karnyóné és a két szeleburdiak
Kossuth Művelődési Központ
2370 Dabas, Szent István út 58.
01
április
19:00
április 01 - 19:00
Hármasoltár
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház
2626 Nagymaros, Fő tér 14.
02
április
17:00
április 02 - 17:00
Azért a kis bolondságért
Szobi József Attila Művelődési Ház
2628 Szob, Árpád u. 17.
14
április
19:00
április 14 - 19:00
Azért a kis bolondságért
Erdőkertesi Faluház és Könyvtár
Erdőkertes, Fő út 112.
14
április
19:00
április 14 - 19:00
Pustol a hó
Piarista Kilátó Központ
2600 Vác, Géza Király tér 10.
15
április
18:00
április 15 - 18:00
A vigéc
Művelődési ház
2164 Váchartyán, Fő u. 45.
21
április
19:00
április 21 - 19:00
Rózsa story
Petőfi Művelődési Központ és Könyvtár
2340 Kiskunlacháza, Kinizsi út 1.
24
április
18:00
április 24 - 18:00
Prah
Petőfi Sándor Közösségi Színtér és Könyvtár
2321 Szigetbecse, Makádi út 43.
28
április
18:00
április 28 - 18:00
„Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest
Déryné Művelődési Központ és Könyvtár
2747 Törtel, Dózsa György út 20-22.
29
április
17:00
április 29 - 17:00
Három kívánság
Nagykőrös, Deák tér
Nagykőrös, Deák tér
02
május
18:00
május 02 - 18:00
János vitéz
Petőfi Művelődési Központ és Könyvtár
Kiskunlacháza, Kinizsi u. 1.
18
május
19:00
május 18 - 19:00
Szemet szemért
Hankó István Művészeti Központ
2230 Gyömrő, Fő tér 1/b.
19
május
19:00
május 19 - 19:00
Déryné ifjasszony – FILM
Pomázi Művelődési Ház és Könyvtár
2013 Pomáz, Huszár utca 3.
27
május
20:00
május 27 - 20:00
János vitéz
Vadkacsa Szabadstrand
Ráckeve, Dömsödi út 2.
08
június
19:00
június 08 - 19:00
Lovagias ügy
Barátság Kulturális Központ - színházterem
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
09
június
19:00
június 09 - 19:00
Lovagias ügy
Művészetek Háza-Kulturális Központ és Városi Könyvtár
2085 Pilisvörösvár, Fő u.127.
11
június
16:00
június 11 - 16:00
Három kívánság
Klebelsberg Kastély rózsakertje
1028 Budapest, Templom u. 12.
25
június
19:00
június 25 - 19:00
Gül baba
Vörösmarty Művelődési Ház
2151 Fót, Vörösmarty tér 3.
28
június
19:00
június 28 - 19:00
Déryné ifjasszony
MagHáz Centrum Nonprofit Kft.
2234 Maglód, Fő u. 4-6.
30
június
18:00
június 30 - 18:00
Szájon lőtt tigris (Rejtő est)
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház
2626 Nagymaros, Fő tér 14.
01
július
19:00
július 01 - 19:00
Szelíden és szilárdan
Szigetmonostor Faluház
2015 Szigetmonostor, Árpád utca 15.
15
július
20:00
július 15 - 20:00
János vitéz
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
19
július
18:00
július 19 - 18:00
Gül baba (elhalasztva)
Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd, Szent István utca 3.
21
július
19:00
július 21 - 19:00
Szemet szemért
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
24
július
16:00
július 24 - 16:00
A kolozsvári bíró
Verőcei Művelődési Ház
2621 Verőce, Árpád út 20.
24
július
19:00
július 24 - 19:00
A Zördög
Verőcei Művelődési Ház
2621 Verőce, Árpád út 20.
18
augusztus
16:00
augusztus 18 - 16:00
Az okos lány
Művelődési Ház, Dunabogdány
Dunabogdány, Kossuth Lajos út 93.
18
augusztus
18:00
augusztus 18 - 18:00
Krisztus urunk meg az obsitos
Művelődési Ház, Dunabogdány
Dunabogdány, Kossuth Lajos út 93.
22
augusztus
18:00
augusztus 22 - 18:00
Gül baba
Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd, Szent István utca 3.
24
augusztus
19:00
augusztus 24 - 19:00
Az Ördög
Juhász Ferenc Művelődési Központ
2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 1.
25
augusztus
19:00
augusztus 25 - 19:00
„Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest
Márai Sándor Közművelődési Intézmény és Városi Könyvtár
2314 Halásztelek, Szent László tér 1.
26
augusztus
18:00
augusztus 26 - 18:00
Prah
Bartók Béla Művelődési Ház és Könyvtár Színházterme
2194 Tura, Bartók Béla tér 3.
30
augusztus
18:00
augusztus 30 - 18:00
Bolond Istók
Mányoki Ádám Művelődési Ház
2624 Szokolya Fő utca 16.
31
augusztus
19:00
augusztus 31 - 19:00
János vitéz
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd Szent István u.3.
01
szeptember
17:00
szeptember 01 - 17:00
A Boldog Herceg
Mányoki Ádám Művelődési Ház
2624 Szokolya Fő utca 16.
10
szeptember
19:00
szeptember 10 - 19:00
Hármasoltár
Zsámbéki Zsöllyekert
2072 Zsámbék, Zártkert 3413/1
15
szeptember
18:00
szeptember 15 - 18:00
A Boldog Herceg
Szigetbecsei Petőfi Sándor Közösségi Színtér és Könyvtár
2321 Szigetbecse, Makádi út 43.
18
szeptember
18:00
szeptember 18 - 18:00
Az igazat mondd, ne csak a valódit!
Táborfalva Jókai Mór Közösségi Színtér
2381 Táborfalva, Köztársaság Tér 2.
20
szeptember
19:00
szeptember 20 - 19:00
Emigránsok
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
25
szeptember
19:00
szeptember 25 - 19:00
Romance – Kodály Zoltán műveire
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
03
október
18:00
október 03 - 18:00
A helység kalapácsa
Tahy-kastély
2681 Galgagyörk Rákóczi út 12
06
október
19:00
október 06 - 19:00
Gellérthegyi álmok
Juhász Ferenc Művelődési Központ
2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 1.
12
október
19:00
október 12 - 19:00
Fehérlaposok
MagHáz - Maglódi Művelődés Háza
2234 Maglód, Fő u. 4-6.
13
október
18:00
október 13 - 18:00
Hármasoltár
I. Ráday Gedeon Közösségi Színtér
2181 Iklad, Ráday tér 2.
19
október
19:00
október 19 - 19:00
Segítség, megnősültem!
Perbáli Közösségi Ház
2074 Perbál, Fő u. 24.
20
október
18:00
október 20 - 18:00
Szájon lőtt tigris (Rejtő est)
Művelődési Ház
2071 Páty, Kossuth u. 77.
21
október
17:00
október 21 - 17:00
A vigéc
Szobi József Attila Művelődési Ház
2628 Szob, Árpád u. 17.
22
október
19:00
október 22 - 19:00
Vannak vidékek (Kányádi Sándor est)
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház
2626 Nagymaros, Fő tér 14
24
október
18:00
október 24 - 18:00
Tudod, hogy nincs bocsánat
Művelődési Ház, Dunabogdány
2023 Dunabogdány, Kossuth Lajos út 93.
25
október
19:00
október 25 - 19:00
Szemet szemért
Barátság Kulturális Központ, Színházterem
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
27
október
17:00
október 27 - 17:00
Tetemrehívás
Heinrich Antal Ház és Könyvtár
2461 Tárnok, Fő utca 43.
27
október
18:00
október 27 - 18:00
Prah
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd, Szent István utca 3.
28
október
19:00
október 28 - 19:00
Hármasoltár
Szigetmonostor Faluház
2015 Szigetmonostor, Árpád utca 15.
03
november
19:00
november 03 - 19:00
Vannak vidékek (Kányádi Sándor est)
Erkel Ferenc Művelődési Központ
2092 Budakeszi, Fő u. 108
04
november
19:00
november 04 - 19:00
Csókos asszony
Barátság Kulturális Központ - színházterem
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
10
november
12:00
november 10 - 12:00
Mennyei szép rózsa
Búzaszem Iskola
2131 Göd, Vécsey Károly u.1.
18
november
18:00
november 18 - 18:00
Balkáni gerle
Arany János Közösségi Ház és Városi Könyvtár
2360 Gyál, Kőrösi út 118-120
19
november
16:00
november 19 - 16:00
Déryné ifjasszony – FILM
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd Szent István u.3.
24
november
18:00
november 24 - 18:00
Tudod, hogy nincs bocsánat
Művelődési Ház, Dunabogdány
2023 Dunabogdány, Kossuth Lajos út 93.
10
december
17:00
december 10 - 17:00
Két összeillő ember
Dányi Művelődési Központ
2118 Dány, Pesti út 5.
13
december
19:00
december 13 - 19:00
Advent a Hargitán
Nagykőrösi Arany János Kulturális Központ
2750 Nagykőrös, Szabadság tér 7.
19
december
19:00
december 19 - 19:00
Bakancslista
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
21
december
18:00
december 21 - 18:00
III. Richárd
Isaszegi Művelődési Ház és Múzeumi Kiállítóhely
2117 Isaszeg, Dózsa György u. 2.
10
január
19:00
január 10 - 19:00
Nem élhetek muzsikaszó nélkül
Barátság Kulturális Központ, színházterem
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
13
január
13:00
január 13 - 13:00
Vitéz László és az elátkozott malom
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd Szent István utca 3
13
január
17:00
január 13 - 17:00
Az özvegy Karnyóné és a két szeleburdiak
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd Szent István utca 3
14
január
13:00
január 14 - 13:00
Vitéz László és az elátkozott malom
Községi Művelődési Ház Tóalmás
2252 Tóalmás, Rákóczi F. u. 4.
14
január
17:00
január 14 - 17:00
Az özvegy Karnyóné és a két szeleburdiak
Községi Művelődési Ház Tóalmás
2252 Tóalmás, Rákóczi F. u. 4.
19
január
19:00
január 19 - 19:00
Bakancslista
Erdőkertesi Faluház és Könyvtár
2113 Erdőkertes, Fő út 112.
20
január
19:00
január 20 - 19:00
Kék róka
Csernai Pál Művelődési Ház
2721 Pilis, Gubányi Károly u. 2-4.
27
január
18:00
január 27 - 18:00
Don Quijote-szindróma
Márai Sándor Közművelődési Intézmény és Városi Könyvtár
2314 Halásztelek, Szent László tér 1.
02
február
17:00
február 02 - 17:00
Alaine – Ideje a meghalásnak
Szigetbecse, Petőfi Sándor Közösségi Színtér és Könyvtár
Szigetbecse, Makádi út 43.
09
február
09:00
február 09 - 09:00
A székely menyecske meg az ördög
Művelődési Ház
2071 Páty, Kossuth u. 77.
09
február
18:00
február 09 - 18:00
Azért a kis bolondságért
Művelődési Ház
2071 Páty, Kossuth u. 77.
10
február
10:00
február 10 - 10:00
A halhatatlanság országa
Kartal Nagyközségi Művelődési Ház
2173 Kartal, Baross u. 117.
10
február
16:00
február 10 - 16:00
Azért a kis bolondságért
Kartal Nagyközségi Művelődési Ház
2173 Kartal, Baross u. 117.
10
február
17:30
február 10 - 17:30
Három kívánság
Búzaszem Iskola
2131 Göd, Vécsey Károly u.1.
16
február
17:00
február 16 - 17:00
Déryné ifjasszony – FILM
Pilismaróti Polgármesteri Hivatal Nagyterme
2028 Pilismarót, Rákóczi út 15.
17
február
16:00
február 17 - 16:00
Hazaszállnak a füstkarikák
I. Ráday Gedeon Közösségi Színtér
2181 Iklad, Ráday tér 2.
24
február
15:00
február 24 - 15:00
Csipkerózsika
MagHáz-Maglódi Művelődés Háza
2234 Maglód, Fő u. 4–6.,
24
február
18:00
február 24 - 18:00
A fekete kakas
Aszódi Integrált Kulturális Intézmény kamaraterme
Aszód, Kossuth L. u. 72.
26
február
18:00
február 26 - 18:00
Anyaöl
Verőcei Művelődési Ház
Verőce 2621 Árpád út.20.
26
február
19:00
február 26 - 19:00
Fehérlaposok
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
01
március
19:00
március 01 - 19:00
Tetemrehívás
Csigaház
Kistarcsa, Deák Ferenc utca 1.
02
március
18:00
március 02 - 18:00
De mi lett a nővel?
Szobi József Attila Művelődési Ház
2628 Szob, Árpád u. 17.
03
március
18:00
március 03 - 18:00
Két összeillő ember
Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár
2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.
03
március
19:00
március 03 - 19:00
Tudod, hogy nincs bocsánat
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház
2626 Nagymaros, Fő tér 14.
08
március
18:00
március 08 - 18:00
Hazaszállnak a füstkarikák
Pócsmegyer Rendezvényközpont
2017 Pócsmegyer, Kossuth u. 27.
09
március
18:00
március 09 - 18:00
Gellérthegyi álmok
Zsámbéki Művelődési Ház
2072 Zsámbék, Etyeki u. 2.
10
március
17:00
március 10 - 17:00
Két összeillő ember
Dányi Művelődési Központ
2118 Dány, Pesti út 5.
14
március
18:00
március 14 - 18:00
A Don Quijote-szindróma
Isaszegi Művelődési Ház
2117 Isaszeg, Dózsa György u. 2.
16
március
14:00
március 16 - 14:00
A halhatatlanság országa
Makád Művelődési Ház
2322 Makád, Kossuth Lajos utca 5.
16
március
17:00
március 16 - 17:00
Azért a kis bolondságért
Makád Művelődési Ház
2322 Makád, Kossuth Lajos utca 5.
21
március
19:00
március 21 - 19:00
A falu rossza
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
21
március
19:00
március 21 - 19:00
Nem élhetek muzsikaszó nélkül
Művészetek Háza Gödöllő - Színházterem
2100 Gödöllő, Szabadság út 6.
23
március
18:00
március 23 - 18:00
„Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest
Székely Bertalan Művelődési Ház és Könyvtár
2111 Szada, Dózsa György út 63.
24
március
17:00
március 24 - 17:00
Rita
Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház
2612 Kosd Szent István utca 3
26
március
17:00
március 26 - 17:00
János vitéz
Művelődési és Sportház
Dánszentmiklós, Dózsa Gy. u. 85.
27
március
18:00
március 27 - 18:00
Hoztam valamit a hegyekből
Városi Könyvtár és Közösségi Ház
2310 Szigetszentmiklós, Tököli út 19.
28
március
19:00
március 28 - 19:00
Feljegyzések az egérlyukból
Művelődési Ház, Páty
2071 Páty, Kossuth u. 77.
28
március
19:00
március 28 - 19:00
Nem élhetek muzsikaszó nélkül
Kossuth Művelődési Központ - Színházterem
2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a