Eseménynaptár

07

október

11:00

október 07 - 11:00

János vitéz

Ady Endre Művelődési Központ és Városi Könyvtár

4181 Nádudvar, Ady tér 10.

07

október

17:00

október 07 - 17:00

A helység kalapácsa

Önkormányzat Díszterme

9743 Söpte, Petőfi Sándor utca 61.

07

október

17:00

október 07 - 17:00

Versszínház az ismeretlen Petőfiről – A szőlőszem

Zalabér Község Önkormányzat Házasságkötő terem

8798 Zalabér, Rákóczi Ferenc utca 2.

07

október

18:00

október 07 - 18:00

Édes Rózám

József Attila Általános Művelődési Központ

5820 Mezőhegyes, Béke park 1.

07

október

18:00

október 07 - 18:00

Két összeillő ember

Szandaszőlősi Művelődési Ház

5008 Szolnok, Simon Ferenc út 32.

07

október

19:00

október 07 - 19:00

Pustol a hó

Encsi Művelődési és Sportközpont, Könyvtár

3860 Encs, Rákóczi u. 9.

08

október

16:00

október 08 - 16:00

Ládafia

Sárisápi Bányász Közösségi Tér

2523 Sárisáp, Malom utca 3.

08

október

16:00

október 08 - 16:00

A helység kalapácsa

Zalaerdőd Faluház

8344 Zalaerdőd, Petőfi u. 47.

08

október

17:00

október 08 - 17:00

A nagyidai cigányok

Kerékteleki Művelődési Ház

Kerékteleki, Fő u. 41.

08

október

18:00

október 08 - 18:00

János vitéz

Id. Kapoli Antal Művelődési Ház

7530 Kadarkút, Petőfi u. 1.

08

október

18:00

október 08 - 18:00

Fehérlaposok

Rajka Faluház

9224 Rajka, Szent István u. 18.

08

október

19:00

október 08 - 19:00

“Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest

Dunaszentgyörgy Faluház

7135 Dunaszentgyörgy Kossuth Lajos utca 1.

08

október

19:00

október 08 - 19:00

Tanulmány a nőkről

József Attila Művelődési Ház Sárbogárd

7000 Sárbogárd, Hősök tere 3.

09

október

16:00

október 09 - 16:00

A nagyidai cigányok

KertiPartiTúra

Ceglédbercel, Mély utca 1. árnyas, madárfüttyös kertje

09

október

16:00

október 09 - 16:00

Szájon lőtt tigris (Rejtő est)

Mályi Móra Ferenc Közösségi Ház és Könyvtár

Mályi Móra Ferenc Közösségi Ház és Könytár

09

október

17:00

október 09 - 17:00

Játék a kastélyban

Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár

8182 Berhida, Orgona u. 2.

09

október

18:00

október 09 - 18:00

Csongor és Tünde

Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár

2336 Dunavarsány, Petőfi tér 1.

09

október

19:00

október 09 - 19:00

A helység kalapácsa

Úri Művelődési Ház

2244 Úri, Rákóczi út 31-33.

10

október

19:00

október 10 - 19:00

Fehérlaposok

Báta Ady Endre Művelődési Ház

7149 Báta, Zrínyi u. 2.

10

október

19:00

október 10 - 19:00

Gül baba

"Salla" Művelődési Központ és Könyvtár

8999 Zalalövő, Szabadság tér 2.

11

október

11:00

október 11 - 11:00

Csongor és Tünde

Lovászi Olajbányász Művelődési Ház

8878 Lovászi, Lakótelep 83.

11

október

18:00

október 11 - 18:00

A helység kalapácsa

Fried Művelődési Ház

7081 Simontornya, Petőfi S. u. 67.

11

október

18:00

október 11 - 18:00

Hoztam valamit a hegyekből

Közösségi Ház

2831 Tarján, Rákóczi út 32.

11

október

19:00

október 11 - 19:00

Balkáni gerle

Művelődési Ház Színházterme

5920 Csorvás, Petőfi u. 12.

12

október

11:00

október 12 - 11:00

János vitéz

Petőfi Művelődési Központ Orosháza

5900 Orosháza, Kossuth u. 3.

12

október

18:00

október 12 - 18:00

Hoztam valamit a hegyekből

Kultúrpajta

8494 Kiscsősz, Kossuth Lajos u. 7.

12

október

19:00

október 12 - 19:00

Gül baba

Déryné Kulturális Központ

5300 Karcag, Dózsa György út 5-7.

12

október

19:00

október 12 - 19:00

Bakaruhában

Barátság Kulturális Központ - színházterem

2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.

13

október

18:00

október 13 - 18:00

Segítség, megnősültem!

Déryné Művelődési Központ és Könyvtár

2747 Törtel, Dózsa György út 19.

14

október

10:00

október 14 - 10:00

Csongor és Tünde

Vörösmarty Művelődési Ház

2151 Fót, Vörösmarty tér 3.

14

október

14:00

október 14 - 14:00

Holdbeli csónakos

Barátság Kulturális Központ - színházterem

2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.

14

október

16:00

október 14 - 16:00

Versszínház az ismeretlen Petőfiről – A szőlőszem

Szajoli Közösségi Ház és Könyvtár

5081 Szajol, Kölcsey Ferenc út 2.

14

október

18:00

október 14 - 18:00

“Átlátszó víz legyen” Cseh Tamás emlékest

Gyanógeregye kultúrház

Gyanògeregye Petőfi Sándor utca 54

14

október

18:00

október 14 - 18:00

A helység kalapácsa

Faluház Magyaralmás

Magyaralmás, Iskola u. 5.

14

október

18:00

október 14 - 18:00

Hazaszállnak a füstkarikák

Kultúrház

Sárhida, Béke u. 26.

14

október

18:00

október 14 - 18:00

A fekete kakas

Szlovén Tájház- Kis Triglav

9982 Orfalu Fő út 47

14

október

19:00

október 14 - 19:00

Pillantás a hídról

A Művelődés Háza és Könyvtára

3950 Sárospatak, Eötvös u. 6.

14

október

19:00

október 14 - 19:00

A medve nem játék

Nagyszénási Kulturális Központ

5931 Nagyszénás, Március 15. tér 1.

14

október

19:00

október 14 - 19:00

Szindbád ma révbe ér

Sármelléki Közösségi Színtér

8391 Sármellék, Zala utca 1-2.

15

október

13:00

október 15 - 13:00

Elfeledett legényesek

Kisfaludy Színpad

8230, Balatonfüred, Kisfaludy utca 1.

15

október

15:00

október 15 - 15:00

Mi lennék nélküled?

Szárazd, Kulturház

7063 Szárazd, Béke utca 168.

15

október

18:00

október 15 - 18:00

Déryné ifjasszony

Ady Endre Művelődési Központ és Könyvtár

4090 Polgár, Barankovics tér 6.

15

október

18:00

október 15 - 18:00

Puszták népe

Arany János Művelődési Ház és Könyvtár Csanádapáca

5662 Csanádapáca, Szent Gellért út 75.

15

október

18:00

október 15 - 18:00

Bakaruhában

Művelődési Központ Zalaszentgrót

Zalaszentgrót, Batthyány u. 9.

15

október

18:00

október 15 - 18:00

Versszínház az ismeretlen Petőfiről – A szőlőszem

Boba Kultúrház

Boba, Rákóczi utca 74.

16

október

18:00

október 16 - 18:00

A nagyidai cigányok

Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház

2626 Nagymaros, Fő tér 10.

16

október

18:00

október 16 - 18:00

Segítség, megnősültem!

Művelődési ház

2164 Váchartyán, Fő u. 45.

17

október

14:30

október 17 - 14:30

Hazaszállnak a füstkarikák

Bezenye Művelődési Ház

Bezenye, Szabadság u. 52.

17

október

18:00

október 17 - 18:00

Az igazat mondd, ne csak a valódit!

10'sMOZI

2536 Nyergesújfalu, Kossuth L. u. 26.

17

október

19:00

október 17 - 19:00

Gül baba

Városi Művelődési Központ Lenti

8960 Lenti, Templom tér 5.

18

október

11:00

október 18 - 11:00

János vitéz

Ercsi Eötvös József Művelődési és Könyvtár

2451 Ercsi, Szent István út 12-14.

18

október

17:00

október 18 - 17:00

Tudod, hogy nincs bocsánat

Tiszalöki Művelődési Ház

4450 Tiszalök, Kossuth utca 27.

18

október

19:00

október 18 - 19:00

Segítség, megnősültem!

Göőz Pál Művelődési Ház

3636 Vadna, Kossuth út 6.

19

október

17:00

október 19 - 17:00

Hazaszállnak a füstkarikák

Művelődési Ház

8395 Felsőpáhok, Szent István utca 74.

19

október

18:00

október 19 - 18:00

Balkáni gerle

Sajószentpéteri Művelődési Központ

3770 Sajószentpéter, Sport u. 32/1.

19

október

19:00

október 19 - 19:00

Segítség, megnősültem!

Ládbesenyő, Jó kis hely

3780 Ládbesenyő, Kossuth út 64.

20

október

18:00

október 20 - 18:00

Balkáni gerle

Ilosvai Varga István Városi Művelődési Központ

5340 Kunhegyes, Szabadság tér 7

20

október

18:00

október 20 - 18:00

Segítség, megnősültem!

6 Puttonyos Borfalu (Kultúrközpont)

3915 Tarcal, Rákóczi u. 4.

20

október

18:00

október 20 - 18:00

Az igazat mondd, ne csak a valódit!

Zichy Mihály Művelődési Központ kamaraterem

8660 Tab, Kossuth Lajos utca 86.

21

október

18:00

október 21 - 18:00

Gellérthegyi álmok

Móra Ferenc Közösségi Színtér nagyterme

5945 Kardoskút, Március 15. tér 1.

21

október

18:00

október 21 - 18:00

Az igazat mondd, ne csak a valódit!

Balatoncsicsó Faluház

8272 Balatoncsicsó, Fő utca 25.

21

október

18:00

október 21 - 18:00

Az Ördög

Déryné Művelődési Ház és Könyvtár

6794 Üllés, Dorozsmai út 48.

21

október

18:00

október 21 - 18:00

Szelíden és szilárdan

Piarista Kilátó Központ

2600 Vác, Géza Király tér 10.

21

október

19:00

október 21 - 19:00

Hármasoltár

Művelődési Ház, Páty

Páty, Kossuth u. 77.

22

október

14:00

október 22 - 14:00

Három kívánság

Zánka

22

október

15:00

október 22 - 15:00

Pustol a hó

Kultúrház Alsószölnök

9983 Alsószölnök, Fő út 19.

22

október

16:00

október 22 - 16:00

A helység kalapácsa

Művelődési Ház - Közösségi Színtér

8769 Pötréte, Kossuth u. 37.

22

október

18:00

október 22 - 18:00

Szájon lőtt tigris (Rejtő est)

Balatonszabadi Petőfi Sándor Művelődési Ház

8651 Balatonszabadi, Vak B. u. 133.

22

október

18:00

október 22 - 18:00

Versszínház az ismeretlen Petőfiről – A szőlőszem

Faluház

8491 Karakószörcsök, Kossuth u. 1.

22

október

18:00

október 22 - 18:00

A vigéc

Színházterem

Létavértes, Árpád tér 8.

22

október

19:00

október 22 - 19:00

Kék róka

Erdőkertesi Faluház és Könyvtár

2113 Erdőkertes, Fő út 112.

22

október

19:00

október 22 - 19:00

Bakaruhában

Kalocsa Róza Művelődési Központ

5800 Mezőkovácsháza, Alkotmány utca 63.

22

október

19:00

október 22 - 19:00

Anjou A Liliom útvesztői

Községi Művelődési Ház Tóalmás

2252 Tóalmás, Rákóczi Ferenc u. 4.

22

október

19:00

október 22 - 19:00

“Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest

Magyaregregy, Arnold-ház

7332 Magyaregregy Rákóczi utca 57

22

október

19:00

október 22 - 19:00

Bardo

Magyar Művészeti Innovációs Központ - Szombathely

9700 Szombathely, Ady Endre tér 5.

23

október

17:00

október 23 - 17:00

Az igazat mondd, ne csak a valódit!

Református templom

Nábrád, Árpád út 43.

23

október

18:00

október 23 - 18:00

Hazaszállnak a füstkarikák

Művelődési Ház

2694 Magyarnándor, Fő út 66.

24

október

18:00

október 24 - 18:00

Segítség, megnősültem!

Művelődési Ház

4123 Hencida, Piac utca 13.

24

október

19:00

október 24 - 19:00

Tudod, hogy nincs bocsánat

Csolnoki művelődési ház

Csolnok, Hősök tere 13.

25

október

18:00

október 25 - 18:00

Déryné ifjasszony film

József Attila Közösségi Ház és Könyvtár

6792 Zsombó, Alkotmány utca 1.

25

október

19:00

október 25 - 19:00

Feketeszárú cseresznye

Bajai Városi Színházterem

6500 Baja, Oroszlán u. 3.

25

október

19:00

október 25 - 19:00

Donizetti: Rita

Tóth József Színház és Vigadó

6600 Szentes, Petőfi utca 2.

26

október

17:00

október 26 - 17:00

Hármasoltár

József Attila Művelődési Ház és Nagyközségi Könyvtár

5321 Kunmadaras, Karcagi út 15.

27

október

18:00

október 27 - 18:00

Tóték

József Attila Általános Művelődési Központ

5820 Mezőhegyes, Béke park 1.

27

október

18:00

október 27 - 18:00

Déryné ifjasszony film

Lajosmizse Város Művelődési Háza és Könyvtára

6050 Lajosmizse, Szabadság tér 12.

28

október

18:00

október 28 - 18:00

Hazaszállnak a füstkarikák

Kéky Lajos Városi Művelődési Központ

4080 Hajdúnánás, Köztársaság tér 6.

28

október

18:00

október 28 - 18:00

Nézd a tánc nemeit

Ercsi

28

október

18:00

október 28 - 18:00

Pustol a hó

Közösségi Ház

3793 Sajóecseg, Thököly u. 5.

28

október

18:00

október 28 - 18:00

Alaine – Ideje a meghalásnak

Kincsesbánya, Művelődési Ház

Kincsesbánya, Iskola utca 3.

28

október

19:00

október 28 - 19:00

Balkáni gerle

Veres Péter Kulturális Központ

4060 Balmazújváros, Kossuth tér 18.

28

október

19:00

október 28 - 19:00

Bardo

Arany János Művelődési Központ

6060 Tiszakécske, Béke utca 140.

29

október

17:00

október 29 - 17:00

Édes Rózám

Koroncói Szolgáltatóház

9113 Koroncó, Rákóczi F. u. 46.

29

október

18:00

október 29 - 18:00

Alaine – Ideje a meghalásnak

Miskolci Csodamalom Bábszínház

3525 Miskolc, Kossuth u. 11.

29

október

18:00

október 29 - 18:00

Tizenkilenc

Ruzsai Közösségi Színtér

6786 Ruzsa, Tömörkény tér 1.

29

október

19:00

október 29 - 19:00

“Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest

Károlyi Kastély Füzérradvány

3993 Füzérradvány, gróf Károlyi Ede út 1.

29

október

19:00

október 29 - 19:00

Magda, a Szabó

Kisszállás Község Önkormányzat Művelődési Ház és Könyvtár

6421 Kisszállás, Fő utca 10.

30

október

17:00

október 30 - 17:00

Arany-metszés

Németh Lajos Művelődési Ház

9761 Táplánszentkereszt, Fő u. 4-6.

30

október

19:00

október 30 - 19:00

Szindbád ma révbe ér

Művelődési Ház, Heréd

3011 Heréd, Vörösmarty M. tér 1.