DátumElőadásHelyszín

24

május

19:00

május 24 - 19:00

A föltámadás szomorúsága


Kult. Kávézó és Kamaraterem

3100 Salgótarján, Fő tér 5.

25

május

18:00

május 25 - 18:00

Segítség, megnősültem!


Körösszegapáti, Kultúrház

4135 Körösszegapáti, Kossuth utca 48-50

25

május

19:00

május 25 - 19:00

Szindbád ma révbe ér


Gyöngyöspatai Művelődési Ház és Könyvtár

3035 Gyöngyöspata Fő út 63.

26

május

10:00

május 26 - 10:00

Három kívánság


Komárom, Szőnyi Petőfi Sándor Művelődési Ház

2921 Komárom, Petőfi u.3.

26

május

16:00

május 26 - 16:00

A halhatatlanság országa


Zánka

26

május

19:00

május 26 - 19:00

Bündeltanz


Magyaregregy, Arnold-ház

7332, Magyaregregy Rákóczi u. 57.

27

május

14:00

május 27 - 14:00

A halhatatlanság országa


Árpád Mozi

4177 Földes, Fő utca 2.

27

május

18:30

május 27 - 18:30

Azért a kis bolondságért


Árpád Mozi

4177 Földes, Fő utca 2.

27

május

19:00

május 27 - 19:00

János vitéz


Reményi Antal Rendezvényház

8291 Nagyvázsony, Kinizsi u. 57.

28

május

16:00

május 28 - 16:00

Három kívánság


Szászvári Várkastély

Szászvár, Templom tér 2.

28

május

17:00

május 28 - 17:00

János vitéz


Nick Kultúrház

9652 Nick, Rákóczi u.12.

28

május

19:00

május 28 - 19:00

Csongor és Tünde


Művelődési Ház, Heréd

3011 Heréd, Vörösmarty M. tér 1.

29

május

15:00

május 29 - 15:00

Vitéz László és az elátkozott malom


Borsodi Tájház Színpada- Edelény

3780 Edelény, Borsodi út 155.

29

május

15:00

május 29 - 15:00

Ládafia


Mezőberény, Városi Liget

Mezőberény, Liget tér 1-3.

29

május

18:00

május 29 - 18:00

János vitéz


Martonvásár

29

május

19:00

május 29 - 19:00

Az özvegy Karnyóné és a két szeleburdiak


Borsodi Tájház Színpada- Edelény

3780 Edelény, Borsodi út 155.

29

május

19:00

május 29 - 19:00

Segítség, megnősültem!


Bezenye Művelődési Ház

9223 Bezenye Szabadság u. 52

30

május

19:00

május 30 - 19:00

Kulcskeresők


Sármelléki Közösségi Színtér

8391 Sármellék, Zala utca 1-2.

30

május

19:00

május 30 - 19:00

Segítség, megnősültem!


Művelődési ház

6635 Szegvár Régiposta u.1.

31

május

16:00

május 31 - 16:00

Holdbeli csónakos


Zánka

31

május

17:00

május 31 - 17:00

Játék a kastélyban


Bihar Közösségi Ház

4110 Biharkeresztes, Ady E. u. 8.

02

június

14:00

június 02 - 14:00

Vitéz László és az elátkozott malom


Volent Lajos Családsegítő Szolgálat

3188 Ludányhalászi, Rákóczi út 28.

02

június

16:00

június 02 - 16:00

Holdbeli csónakos


Zánka

02

június

18:00

június 02 - 18:00

Az özvegy Karnyóné s a két szeleburdiak


Volent Lajos Családsegítő Szolgálat

3188 Ludányhalászi, Rákóczi út 28.

02

június

18:00

június 02 - 18:00

Segítség, megnősültem!


Művelődési Ház Szabadkígyós

5712 Szabadkígyós, Kossuth tér 5.

02

június

19:00

június 02 - 19:00

Fehérlaposok


BEMKK Petőfi Művelődési Központ

2060 Bicske, Kossuth tér 20.

03

június

19:00

június 03 - 19:00

Psyché és Nárcisz


Bartók Béla Művelődési Ház

Iregszemcse, Bartók u. 1.

03

június

19:00

június 03 - 19:00

Szálkák


Vigadó Kisújszállás

5310 Kisújszállás, Szabadság tér 7.

03

június

19:00

június 03 - 19:00

Ember az embertelenségben


Dombóvári Művelődési Ház

7200 Dombóvár, Hunyadi tér 25.

04

június

18:00

június 04 - 18:00

A nagyidai cigányok


Kékcsei Kultúrpajta

4494 Kékcse, Fő utca 59.

04

június

18:00

június 04 - 18:00

Tizennyolc


Kéky Lajos Városi Művelődési Központ

4080 Hajdúnánás, Köztársaság tér 6.

04

június

18:00

június 04 - 18:00

Segítség, megnősültem!


Szikszay Edit Művelődési Ház

9941 Őriszentpéter, Városszer 55.

04

június

19:00

június 04 - 19:00

A falu rossza


Babits Mihály Kulturális Központ - Színházterem

7100 Szekszárd, Szent István tér 10.

04

június

19:00

június 04 - 19:00

Ember az embertelenségben


Nagy Gáspár Művelődési Központ

9800 Vasvár Bartók Béla utca 4.

05

június

15:30

június 05 - 15:30

Azért a kis bolondságért


Művelődési Ház, Várbalog

9243 Várbalog, Fő utca 3.

05

június

19:00

június 05 - 19:00

Advent a Hargitán


Pálóczi Horváth Ádám Művelődési Ház

Nagybajom, Kossuth Lajos u. 19.

05

június

20:00

június 05 - 20:00

A cigány


Szászvári Várkastély

Szászvár Templom tér 2.

07

június

10:00

június 07 - 10:00

Ládafia


Lengyeltóti Városi Művelődési Ház és Könyvtár

8693 Lengyeltóti, Rákóczi u. 22.

07

június

19:00

június 07 - 19:00

Tudod, hogy nincs bocsánat


Kult. Kávézó és Kamaraterem

3100 Salgótarján, Fő tér 5.

08

június

20:00

június 08 - 20:00

Holdbeli csónakos


Nádasdy Kulturális Központ

9600 Sárvár, Várkerület 1.

09

június

16:00

június 09 - 16:00

Holdbeli csónakos


Zánka

09

június

18:00

június 09 - 18:00

A nagyidai cigányok


Faluház Magyaralmás

Magyaralmás, Iskola u. 5.

10

június

19:00

június 10 - 19:00

Szelíden és szilárdan


Petőfi Irodalmi Múzeum - Kazinczy Ferenc Múzeum

3980 Sátoraljaújhely, Dózsa György utca 11.

11

június

18:00

június 11 - 18:00

Mindörökké Júlia


Mályi Móra Ferenc Közösségi Ház és Könyvtár

3434, Mályi, Botond utca 3-5.

11

június

18:00

június 11 - 18:00

Három kívánság


Pápa

11

június

19:00

június 11 - 19:00

A falu rossza


Hedrehely Önkormányzat udvara

7533 Hedrehely, Szabadság utca 76.

11

június

20:00

június 11 - 20:00

“Átlátszó víz legyen” – Cseh Tamás emlékest


Déryné Művelődési Ház és Könyvtár

8887 Bázakerettye, Sport út 1.

12

június

18:00

június 12 - 18:00

A falu rossza


Kós Károly Művelődési Központ és Könyvtár

2251 Tápiószecső, Kátai út 93.

14

június

19:00

június 14 - 19:00

Kulcskeresők


Tamási Művelődési Központ (színházterem)

7090 Tamási, Szabadság u. 50.

15

június

11:00

június 15 - 11:00

Ládafia


Déryné Kulturális Központ

5300 Karcag, Dózsa György út 5-7.

15

június

19:00

június 15 - 19:00

A falu rossza


Arany János Művelődési Központ

6060 Tiszakécske, Béke u. 140.

16

június

19:00

június 16 - 19:00

Egyfelvonásos komédiák


Sármelléki Közösségi Színtér

8391 Sármellék, Zala utca 1-2.

17

június

19:00

június 17 - 19:00

Balkáni gerle


Hagymaház

6900 Makó, Posta u. 2.

17

június

19:00

június 17 - 19:00

Egyfelvonásos komédiák


Medgyesegyháza Művelődési Ház

Medgyesegyháza Kossuth tér 25

18

június

11:00

június 18 - 11:00

János vitéz


Árpás- Sport pálya rendezvénysátor

19

június

17:00

június 19 - 17:00

Játék a kastélyban


Újszász Városi Művelődési Ház - Nagyterem

5052 Újszász, Szabadság tér 1.

20

június

19:00

június 20 - 19:00

Egyfelvonásos komédiák


Kosd Petőfi Sándor Művelődési Ház

2612 Kosd, Szent István u. 3.

20

június

20:00

június 20 - 20:00

Szimpla vágyak


Makk Kálmán Mozi udvara

Berettyóújfalu, Szent István tér 5.

21

június

20:00

június 21 - 20:00

A halhatatlanság országa


Fonyódliget

21

június

20:00

június 21 - 20:00

Balkáni gerle


Nádasdy-vár, Nádasdy Kulturális Központ

9600 Sárvár, Várkerület 1.

22

június

18:00

június 22 - 18:00

Szájon lőtt tigris (Rejtő est)


Művelődési Ház

8654 Ságvár, Fő utca 16/a.

22

június

20:00

június 22 - 20:00

Holdbéli csónakos


Zánka

24

június

16:00

június 24 - 16:00

Vitéz László és az elátkozott malom


Laffert Kúria

2330 Dunaharaszti, Fő út 172.

24

június

20:00

június 24 - 20:00

Az özvegy Karnyóné s a két szeleburdiak


Laffert Kúria

2330 Dunaharaszti, Fő út 172.

24

június

20:30

június 24 - 20:30

A falu rossza


Borsodi Tájház Színpada - Edelény

3780 Edelény, Borsodi út 155.

25

június

11:00

június 25 - 11:00

Három kívánság


Sióagárd, Leányvár pincefalu

Sióagárd, Leányvár 1240. hrsz.

25

június

16:00

június 25 - 16:00

Három kívánság


Öskü, Ösbő Vezér Emlékpark

Öskü, Mecset utca

26

június

19:30

június 26 - 19:30

Bündeltanz


Bonyhád, Kaszinókert

7150 Bonyhád, Széchenyi tér 2.

28

június

20:00

június 28 - 20:00

A halhatatlanság országa


Fonyódliget

28

június

20:30

június 28 - 20:30

Kék róka


Hangjegy Művészeti Fesztivál, MATE-díszudvar

2100 Gödöllő, Páter K. u. 1.

29

június

19:00

június 29 - 19:00

A medve nem játék


Dunavecse Vikár Béla Művelődési Ház

6087 Dunavecs, Fő út 35.

29

június

20:00

június 29 - 20:00

Holdbeli csónakos


Zánka

29

június

20:00

június 29 - 20:00

Ördögölő Józsiás


"Agria Nyári Játékok" Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Díszudvara Eger, Eszterházy tér 1.

3300 Eger, eszterházy tér 1.

30

június

20:00

június 30 - 20:00

Balkáni gerle


Révfülöpi Szabadtéri Színpad

Révfülöp, Halász utca